Klatrenett med roterende plattform Til barnehager, lekeplasser og parker Klatrenett med roterende plattform Til barnehager, lekeplasser og parker

Klatrenett med roterende plattform

Til barnehager, lekeplasser og parker

Varenr: B9130
119 999,-inkl. mva
Antall: (Stk):
-+
Bestillingsvare 40 dager (estimat)

Klatretårn Acrobat med roterende plattform gir en variert og dynamisk lekeopplevelse. Nettstrukturen inviterer til klatring fra flere sider, mens rotasjonen tilfører ekstra utfordring for balanse og koordinasjon.


Løsningen passer godt i mindre lekeområder og skolegårder der det er ønskelig med et plassbesparende apparat som kombinerer klatring og bevegelse. Utformingen legger til rette for sosial lek og aktivitet i mindre grupper.


Produktdetaljer:

  • Mål: 200 x 200 cm
  • Sikkerhetsareal: 600 x 600 cm (29 m²)
  • Total høyde: 245 cm
  • Fallhøyde: 96 cm
  • Fallunderlag: Påkrevd – bark, sand, flis, støtmatter
  • Aldersgruppe: 3–12 år
  • Antall brukere: opptil 9
  • Plattform: sklisikker HPL-plate (13 mm)
  • Stolpe: pulverlakkert og galvanisert stål S235JR
  • Tau: PP-multisplit Ø16 mm med stålkjerne
  • Koblinger: polyamid og aluminium
  • Montering: installeres i bakken
  • I samsvar med EN 1176-1
  • Resirkulerbare materialer

 

Vennligst skriv i Melding til salgsavdeling / Bestillingsreferanse om du ønsker mer informasjon om produktet, levering og frakt.
Eksakt frakt vil beregnes etter behandling av ordre / forespørsel.

 

Kombinasjonen av klatrenett og roterende plattform gir en aktiv og variert lekeflate. Materialvalgene er tilpasset utendørs bruk, med slitesterkt tauverk, korrosjonsbeskyttet stål og en robust plattform som gir godt fotfeste under lek.

Kundeanmeldelser