Tilbehør | Armer for vektstang LX40 Par | for Kabelmaskin LX40 Steel

Tilbehør | Armer for vektstang LX40

Par | for Kabelmaskin LX40 Steel

Varenr: 287752
2 299,-inkl. mva
Antall: (Par):
-+
Bestillingsvare ca. 14 dager (estimat)

Disse armene selges i par – med sikkerhetssplint i bunnen.


Armene er 50 cm lange og belagt med nylon på toppen for å beskytte vektstangen.


Passer til Kabelmaskin LX40 Steel

Åpenhet og ansvar om bærekraft

 

Det er viktig for oss å gi deg åpen informasjon om bærekraftsdataene vi har tilgjengelig for produktene våre. Derfor deler vi det vi vet, og fyller på med mer informasjon etter hvert som den blir tilgjengelig.

 

 Opprinnelsesland

Viser landet der produktet er produsert eller har gjennomgått sin siste vesentlige bearbeiding.

 

 CO₂ totalt

Viser produktets beregnede totale klimaavtrykk i kg CO₂-ekvivalenter, basert på tilgjengelige data om materialer, produksjon og transport.

 

 CO₂ transport

Viser beregnet klimaavtrykk fra transporten av produktet fra produksjonsstedet til vårt lager.

 

 CO₂ produksjon

Viser beregnet klimaavtrykk knyttet til materialene og produksjonen av produktet.

 

 Sertifikater

Viser dokumenterte sertifiseringer og standarder som gjelder for produktet eller produsenten.

 

Bærekraft

Viser tilgjengelig informasjon om produktets bærekraft, som materialer, klimaavtrykk, produksjon og transport. 

 

 Garanti

Oppgitt garanti gjelder eventuell garanti fra produsent eller leverandør på dette produktet. Garantitiden og hva garantien dekker kan variere mellom produkter.

Garantien kommer i tillegg til rettigheter etter gjeldende lovverk og erstatter ikke reklamasjonsretten. For privatkunder gjelder reklamasjonsretten etter forbrukerkjøpsloven. For bedriftskunder gjelder våre kjøps- og leveringsvilkår, med mindre annet er avtalt.

Hva betyr symbolene?Vis mindre...
Opprinnelsesland
Kina
Garanti
CO2 Totalt
0.3048
CO2 Transport
0.3048

Kundeanmeldelser