Akematte XL med plass til flere barn/voksne som egner seg godt til vinterlek i barnehage, skole og sfo. Akematte / akemadrass er et supert alternativ til akebrett og kjelke.
Er du klar for en tur i akebakken? Da har vi et lite tips til deg. Ønsker du stor fart ned bakken bruker du den røde siden, den siden er helt glatt og glir lett på snøen. Den gule siden er litt mønstrete og gir mindre fart. Akematten har også et praktisk snøre som gjør at du enkelt kan dra den opp bakken igjen.
Akematta er sydd for hånd og er uten skarpe kanter noe som gjør den er myk og komfortabel. Produsert i slitesterkt og holdbart materiale med ekstra gode skliegenskaper. En stor akematte til leke og moro i akebakken.
- Svært god kvalitet!
- Myk og komfortabel akemadrass
- Lett å håndtere, og med praktisk snøre
- Lakkert på begge sider for best mulig gli
- Garantert moro for barn og voksne
Produktdetaljer
- Materiale: PVC
- Str: 120 x 50 x 5 cm
- Farge: Rød/Gul
- Sydd med doble sømmer
- Glidelås i bakkant
- Plass til 3 barn eller 2 voksne
- Kan også kjøpes i 6 pk - se under Alternativer
Produsert i Innlandet, Norge.