Ballfangernett Netfix Stoppnett til idrettsanlegg

Ballfangernett Netfix

Stoppnett til idrettsanlegg

Varenr: MP27700F30
inkl. mva
Antall: (Sett):
-+
Bestillingsvare ca. 60 dager (estimat)

Ballfangernett Netfix er en prisgunstig løsning med mange muligheter, hvor hver bestilling tilpasses nøye basert på sted, vindforhold, ønsket høyde, lengde og type nett for å sikre optimal funksjon

 

Materialet til stoppnettet er laget av høy tetthet polyetylen (HDPE), som er svært slitesterkt med en motstand på 5,5 g/denier. Nettet har også et anti-UV-belegg som sørger for at fargen holder seg over tid.

 

De første 2 meterne av nettet er separat for å gjøre det enklere å bytte ut den nedre delen.
Det kan ofte være fordelaktig å dele et nett i to høyder.

  • Mulighet for ulike maskevidder, med mindre masker nederst og større øverst.
  • Forhindrer at nettet kan klatres i.
  • Ved skader, som oftest skjer nederst, kan man enkelt bytte ut bare den nederste delen i stedet for hele nettet.

 

Stolpene er laget av galvanisert stål, inkludert endestolper med en diameter på 90 mm, som kan pulverlakkeres i ønsket RAL-farge. Alle u-braketter og stålklemmer som fester seg rundt stolpene, er behandlet for å beskytte mot rust, og hver stolpe er utstyrt med et omsluttende PVC-lokk for ekstra holdbarhet

 

Netfix på MetaluPlast sine ballfangernett er et spesialdesignet festesystem som gjør det enkelt å montere nettet på rammen. Systemet sørger for at nettet sitter stramt og jevnt langs hele rammen, uten slakk eller ujevnheter. Netfix-systemet er brukervennlig og gir en sikker og solid tilkobling mellom nettet og rammen. Dette bidrar til å øke ballfangernettets levetid og sikrer at det forblir stabilt, selv under intensiv bruk.

 

Maskestørrelsen og nett-typen tilpasses bruken:

  • 25 mm maske for golf og prosjektilstopp
  • 48 mm for baseball, tennis, hockey eller basque pelota
  • 100, 120 og 145 mm for ballsporter som håndball, fotball, rugby og basketball

 

Vi tilbyr ballfangerstolper i et bredt spekter av RAL-farger, slik at du kan velge den som passer best til ditt anlegg. Med mer enn 300 farger tilgjengelig, har du fleksibiliteten til å tilpasse stolpene perfekt til omgivelsene.

 

Ta gjerne kontakt med oss via telefon eller bruk tilbudsknappen, så veileder vi deg gjennom prosessen for å finne det perfekte ballfangernettet til dine behov. Vi hjelper deg med å tilpasse løsningen basert på plassering, størrelse og værforhold, slik at du får en optimal og langvarig beskyttelse.Vi tilbyr også montering, og i tillegg håndterer vi alt avfall som oppstår under monteringen, slik at du slipper å tenke på oppryddingen.

Åpenhet og ansvar om bærekraft

 

Det er viktig for oss å gi deg åpen informasjon om bærekraftsdataene vi har tilgjengelig for produktene våre. Derfor deler vi det vi vet, og fyller på med mer informasjon etter hvert som den blir tilgjengelig.

 

 Opprinnelsesland

Viser landet der produktet er produsert eller har gjennomgått sin siste vesentlige bearbeiding.

 

 CO₂ totalt

Viser produktets beregnede totale klimaavtrykk i kg CO₂-ekvivalenter, basert på tilgjengelige data om materialer, produksjon og transport.

 

 CO₂ transport

Viser beregnet klimaavtrykk fra transporten av produktet fra produksjonsstedet til vårt lager.

 

 CO₂ produksjon

Viser beregnet klimaavtrykk knyttet til materialene og produksjonen av produktet.

 

 Sertifikater

Viser dokumenterte sertifiseringer og standarder som gjelder for produktet eller produsenten.

 

Bærekraft

Viser tilgjengelig informasjon om produktets bærekraft, som materialer, klimaavtrykk, produksjon og transport. 

 

 Garanti

Oppgitt garanti gjelder eventuell garanti fra produsent eller leverandør på dette produktet. Garantitiden og hva garantien dekker kan variere mellom produkter.

Garantien kommer i tillegg til rettigheter etter gjeldende lovverk og erstatter ikke reklamasjonsretten. For privatkunder gjelder reklamasjonsretten etter forbrukerkjøpsloven. For bedriftskunder gjelder våre kjøps- og leveringsvilkår, med mindre annet er avtalt.

Hva betyr symbolene?Vis mindre...
Opprinnelsesland
Frankrike
Garanti
CO2 Totalt
259.68
CO2 Transport
259.68

Kundeanmeldelser